WYDANIE ONLINE

Sprawdź, jakie zadania masz w związku z organizacją egzaminów maturalnych i ostatnich już egzaminów gimnazjalnych. Dzięki poniższym tabelom dopniesz wszystko na ostatni guzik.

czytaj więcej »

W związku z wygaszaniem gimnazjów opracowano specjalne procedury dla dyrektorów, które teoretycznie mają zapobiec wielu problemom kadrowym. Sprawdź jak będzie to wyglądać w praktyce oraz co Cię czeka w związku z reformą oświaty.

czytaj więcej »

W związku z reformą oświaty z rozporządzenia w sprawie świadectw wycofano zapisy dotyczące sprawdzianu szóstoklasisty. Sprawdź, jakie jeszcze zmiany przewiduje nowe rozporządzenie w sprawie świadectw i dyplomów.

czytaj więcej »

W ramach działań profilaktycznych szkoła może współpracować z policją. W jakich formach może przebiegać?

czytaj więcej »

Początek roku to czas na opracowanie rocznych planów urlopowych administracji i obsługi. Sprawdź jakie terminy Cię obowiązują i co wpisać do planu urlopów.

czytaj więcej »

W pewnych sytuacjach przepisy dopuszczają publikowanie w Internecie zdjęć zbiorowych, gdzie wizerunek danej osoby staje się szczegółem większej całości. Sprawdź, jakie jeszcze inne warunki muszą zostać spełnione.

czytaj więcej »

Dzień wiosny często jest dla szkół czasem kłopotliwym. Część uczniów uważa, że tego dnia mają niepisane prawo do wagarowania. Takie sytuacje sprzyjają niebezpiecznym zdarzeniom. Jak więc zatrzymać uczniów w szkole angażując do współpracy samorząd uczniowski?

czytaj więcej »

Dodatek motywacyjny przyznajesz na określony czas, po upływie którego podejmujesz decyzję, czy nauczyciel jest uprawniony do świadczenia na następny okres. Sprawdź, na co zwrócić uwagę.

czytaj więcej »

wiper-pixel