WYDANIE ONLINE

Od 1 września 2017 r. będziesz zobowiązany do opracowania i realizacji programu wychowawczo-profilaktycznego zamiast dwóch dotychczasowych odrębnych programów. Nie wystarczy jednak połączyć 2 programów w 1. Jak więc krok po kroku stworzyć nowy program i na co zwrócić uwagę?

czytaj więcej »

Od nowego roku szkolnego obowiązywać będą zmiany w awansie zawodowym będą nauczycieli. Sprawdź, jakie.

czytaj więcej »

Sprawdź, jakie zmiany MEN zaplanował w projekcie rozporządzenia w sprawie egzaminu ósmoklasisty, które ma wejść w życie 1 września 2017 r.

czytaj więcej »

Nie od dziś wiadomo, że najłatwiej uczyć się na błędach. Dlatego też przedstawiamy 40 najczęstszych błędów z zakresu przeprowadzania egzaminów klasyfikacyjnych na koniec roku szkolnego. Sprawdź, jak ich uniknąć.

czytaj więcej »

Od 1 stycznia 2017 r. obowiązują nowe zasady w sprawie świadectw. Sprawdź, czy w Twojej szkole nie popełniono błędów w zakresie wypełniania i wydawania świadectw.

czytaj więcej »

Sprawdź jakie regulacje przewiduje – opublikowany przez MEN - projekt nowego rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków przechodzenia uczniów ze szkół tego samego innego typu.

czytaj więcej »

Sprawdź, czy nauczyciel gimnazjum przeniesiony w stan nieczynny, który od 1 września podejmie pracę na stanowisku nauczyciela w innej szkole będzie mógł otrzymywać równocześnie wynagrodzenie ze stanu nieczynnego i z umowy o pracę.

czytaj więcej »

wiper-pixel