WYDANIE ONLINE

W roku szkolnym 2017/2018 podczas ustalania i wypłacania trzynastek musisz uwzględnić nowe przepisy i zmiany wynikające z wdrażania nowego systemu oświaty. Dzięki zebranym w tym artykule wskazówkom bezbłędnie poradzisz sobie z ewentualnymi problematycznymi sytuacjami dotyczącymi trzynastek za rok 2017.

czytaj więcej »

Sprawdź, kto ma jeszcze szansę na emeryturę liczoną na podstawie dotychczasowych zasad i jakie warunki musi spełnić w tym celu.

czytaj więcej »

Sprawdź, co zmieni się w algorytmie podziału części oświatowej subwencji na rok 2018. Jakie zmiany zostaną uwzględnione?

czytaj więcej »

Ekwiwalent za odzież i obuwie robocze należy się tym pracownikom, którzy zobowiązani są do używania odzieży roboczej a pracodawca za zgodą pracownika dopuścił używanie na danym stanowisku przez pracownika odzieży własnej. Sprawdź, jak sytuacja wygląda w przypadku odśnieżającego teren szkoły.

czytaj więcej »

Sprawdź, do kogo należy obowiązek odśnieżania chodnika przed ogrodzeniem szkoły – do dyrektora szkoły, czy organu prowadzącego.

czytaj więcej »

Sprawdź, jak właściwie zorganizować zimowisko w roku szkolnym 2017/2018. Zwróć uwagę kogo rozliczać z jakich obowiązków i jak dokumentować podejmowane działania.

czytaj więcej »

Poznaj najważniejsze cele Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok 2018. Sprawdź, na co będzie trzeba zwrócić szczególną uwagę.

czytaj więcej »

wiper-pixel