WYDANIE ONLINE

Planowane są liczne i ważne zmiany w organizacji wycieczek, zielonych szkół i wypoczynku. Najbliższe wyjazdy organizowane będą jeszcze na starych zasadach. Sprawdź jednak co wkrótce może się zmienić.

czytaj więcej »

Nowe wzory świadectw, arkuszy ocen i e-legitymacje obowiązywać będą już w tym roku szkolnym. Natomiast przepisy dotyczące uwierzytelniania świadectw, dyplomów i zaświadczeń wejdą w życie dopiero 1 września 2018 r.

czytaj więcej »

Zgodnie z planami MEN od 1 września 2018 roku obowiązywać będzie 8 kryteriów oceniania nauczyciela stażysty oraz po 5 dodatkowych dla każdego kolejnego stopnia awansu zawodowego nauczyciela. Nauczyciel dyplomowany będzie musiał spełnić w sumie 23 kryteria.

czytaj więcej »

Sprawdź, jakie zmiany w rozporządzeniu w sprawie awansu zawodowego będą Cię obowiązywać od 1 września 2018 r. Masz jeszcze czas by się do nich przygotować.

czytaj więcej »

Od 25 maja 2018 roku organ nadzorczy będzie mógł decydować o nałożeniu kary pieniężnej już w chwili stwierdzenia naruszenia, a nie dopiero w wyniku niewykonania decyzji administracyjnej. Sprawdź, co jeszcze się zmieni.

czytaj więcej »

wiper-pixel