WYDANIE ONLINE

Poznaj odpowiedzi na pytania dotyczące programów nauczania i podręczników. Przeczytasz m.in. czym jest program nauczania w nowym systemie edukacji oraz jak wygląda procedura dopuszczenia do użytku szkolnego programów nauczania w szkole.

czytaj więcej »

Poznaj zmiany jakie zakłada projekt rozporządzenia MEN z 6 czerwca 2019 r. w sprawie szczegółowego zakresu danych dziedzinowych gromadzonych w systemie informacji oświatowej oraz terminów przekazywania niektórych danych do bazy danych systemu informacji oświatowej.

czytaj więcej »

Sprawdź, jakie są planowane zmiany w Karcie Nauczyciela od 1 września 2019 r.

czytaj więcej »

Arkusze ocen uczniów powinny być prowadzone na właściwych drukach – zgodnie z rozporządzeniem o prowadzeniu dokumentacji szkolnej. Źle dobrany arkusz uniemożliwi prawidłowe prowadzenie arkusza ocen. Sprawdź, jak nie popełnić błędu i na co jeszcze zwrócić uwagę.

czytaj więcej »

Wakacje to dobry moment na przeprowadzenie przeglądu bhp. Po pierwsze jest to okazja do dokonania kontroli obiektów należących do szkoły podczas nieobecności w nich uczniów i pracowników. Po drugie przed nowym rokiem szkolnym i tak musisz sprawdzić czy w budynku szkolnym panują właściwe warunki bhp. Sprawdź, na co powinieneś zwrócić uwagę.

czytaj więcej »

wiper-pixel