Najczęściej zadawane pytania

Najprościej wysłać zamówienie z naszej strony internetowej. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola. Pozostałe zamówienia przyjmujemy w formie pisemnej. Możesz wysłać do nas  fax na numer (22) 617 60 10 lub przesłać zamówienie pocztą na adres:

„Nadzór nad Działalnością Szkoły”

Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka" sp. z o .o.,

05-070 Sulejówek,

ul. Paderewskiego 167

Twoje zamówienie zostanie spakowane i wysłane w ciągu 48 godzin od daty jego otrzymania.

Oczywiście. Centrum Obsługi Klienta pod nr telefonu (22) 518 29 29 poinformuje Cię o stanie realizacji zamówienia, płatnościach i udzieli wyczerpujących informacji na wszystkie pytania związane z Twoim zamówieniem.

Jeśli złożysz czytelny podpis na druku zamówienia, możesz mieć pewność, że poradnik dotrze w Twoje ręce. Przesyłka będzie zaadresowana na Twoje nazwisko.

Cena  standardowa miesięcznika to jedyne 40,95 zł brutto (39 zł + 5% VAT) za numer plus koszty wysyłki uzależnione od okresu prenumeraty. Dodatkowo otrzymasz wydanie specjalne magazynu w cenie 40,95 zł brutto, poświęcone wybranej tematyce, ilość uzależniona od okresu prenumeraty.

Piszą dla nas eksperci – prawnicy (specjaliści prawa pracy i prawa oświatowego), pracownicy Ministerstwa Edukacji Narodowej, kuratoriów i organów prowadzących, specjaliści bhp i innych. Dzięki ich wskazówkom publikowanym w magazynie, sprawnie i bez kłopotów przygotujesz się do kontroli organów zewnętrznych, mając pewność że działasz zgodnie z prawem.

Ewentualnej rezygnacji z zestawów aktualizujących należy dokonać w formie pisemnej. Wystarczy przesłać do nas faks 22 619 60 10 lub list na adres:

Centrum Wysyłkowe Wydawnictwa "Wiedza i Praktyka",

ul. Paderewskiego 167, 05-070Sulejówek

Telefon do Centrum Obsługi Klienta

  • 22 518 29 29
  • Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00
  • Poza godzinami pracy naszego Centrum Obsługi Klienta prosimy o kontakt droga mailową na cok@wip.pl 

E-mail

Dane adresowe

  • Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
  • ul. Łotewska 9a
  • 03-918 Warszawa
wiper-pixel