Zawsze aktualne porady i zmiany w prawie oświatowym

„Aktualności oświatowe” to magazyn, który da Ci pewność, że kontrolujesz najważniejsze obszary działalności szkoły, za które jesteś odpowiedzialny. Nie przegapisz żadnej znaczącej zmiany w prawie i będziesz pewien, że wywiązałeś się ze wszystkich obowiązków dyrektora – poświęcając na nie dużo mniej czasu niż dotychczas.

Co trzy tygodnie uzyskasz aktualne informacje o zmianach w prawie oświatowym,  aktualnościach i wydarzeniach w oświacie wraz z komentarzem, co to oznacza dla dyrektora. Ponadto przypominamy o najważniejszych w danym miesiącu obowiązkach, które dyrektor szkoły musi wypełnić.

ZOBACZ OFERTĘ

Przykładowy numer

Dołącz do grona zadowolonych Czytelników i bądź na bieżąco ze zmianami prawnymi!
Zobacz, co mówią o nas Czytelnicy:

"Każdy numer „Aktualności oświatowych” zawiera omówienie nowości w prawie oświatowym i planowanych zmian. Dyrektor szkoły ma możliwość zapoznania się z nimi jeszcze przed wprowadzeniem do szkół, co daje możliwość właściwego przygotowania się. Informacje są nie tylko podane, ale także skomentowane, wyjaśnione, z omówieniem sytuacji szczególnych, nietypowych, z podpowiedziami najlepszych rozwiązań i decyzji. Do omawianego zagadnienia dołączone są gotowe przykłady dokumentów, wzory formularzy, także w wersji elektronicznej. Magazyn ten bardzo ułatwia pracę dyrektora szkoły każdego typu i na każdym szczeblu."

Małgorzata Celuch, wicedyrektorka, specjalistka z zakresu prawa oświatowego, autorka licznych publikacji oświatowych

ZOBACZ OFERTĘ

Przykładowy numer

Doradzamy, jak przygotować się do kontroli organów zewnętrznych

ZAMÓW PUBLIKACJE BEZPŁATNIE - na próbę!

Pakiet korzyści wraz z numerem próbnym:

​1. Najnowszy numer publikacji z praktycznymi poradami

​2. Telefoniczne Pogotowie Oświatowe - otrzymasz odpowiedzi na pytania z zakresu kadr, płac i zarządzania placówką oświatową

​3. Pobierzesz aktuakne wzory dokumentów m.in kadrowe, organizacyjne, RODO

​4. Sprawdzisz archiwalne wydania "Aktualności oświatowych"

​5. W PREZENCIE do publikacji - 46 wzorów dokumentów do edycji a płycie CD!

ODBIERZ BEZPŁATNY NUMER z 46 wzorami dokumentów na cd

wiper-pixel