Bądź na bieżąco

ze zmianami w Prawie oświatowym
w 2019 i 2020 roku

Zarządzanie przedszkolem

Doradzamy, jak przygotować się do kontroli organów zewnętrznych

Top tematu (np. RODO w oświacie, organizacja wycieczek i wypoczynku, nowy regulamin oceniania pracy nauczycieli)

Kadr (np. nowe zasady udzielania urlopu dla poratowania zdrowia, nowości w awansie zawodowym)

Kontroli (np. sankcje za naruszenie przepisów RODO)

Dokumentacji szkolnej (np. Dokumentacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej)
Współpraca z organami (np. egzaminy gimnazjalne)
Nasi Eksperci opracowują porady, które konkretnie wskazują jakie procedury należy zastosować lub jakie środki zaradcze podjąć. Skorzystaj z wiedzy specjalistów i zapewnij swojej placówce bezpieczeństwo.

Zawsze aktualne porady i zmiany w prawie oświatowym

Aktualności oświatowe to magazyn, który da Ci pewność, że kontrolujesz najważniejsze obszary działalności szkoły, za które jesteś odpowiedzialny. Nie przegapisz żadnej znaczącej zmiany wprawie i będziesz pewien, że wywiązałeś się ze wszystkich obowiązków dyrektora - poświęcając na nie dużo mniej czasu niż dotychczas.

Co trzy tygodnie uzyskasz aktualne informacje o zmianach w prawie oświatowym, aktualnościach w oświacie wraz z komentarzem, co to oznacza dla dyrektora. Ponadto przypominamy o najważniejszych w danym miesiącu obowiązkach, które dyrektor szkoły musi wypełnić.

Oświatowy Raport specjalny

, za który jesteś odpowiedzialny. Nie przegapisz żadnej znaczącej zmiany w prawie i będziesz pewien, że wywiązałeś się ze wszystkich obowiązków dyrektora – poświęcając na nie dużo mniej czasu niż dotychczas.

Co trzy tygodnie uzyskasz aktualne informacje o zmianach w prawie oświatowym, aktualnościach i wydarzeniach w oświacie wraz z komentarzem, co to oznacza dla dyrektora. Ponadto przypominamy o najważniejszych w danym miesiącu obowiązkach, które dyrektor szkoły musi wypełnić.

Grono redakcyjne

Redakcja „Nowej Karty Nauczyciela” to eksperci z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Autorami artykułów są specjaliści z zakresu prawa oświatowego, prawa pracy, prawa autorskiego, a także członkowie OSKKO. Skład grona redakcyjnego to m.in.:

Katarzyna Giruć

Aktualności oświatowe” to niezbędne publikacja w bibliotece każdego profesjonalnego Dyrektora. Zapraszam do zapoznania się z bezpłatnym numerem testowym.

redaktor naczelna

• Małgorzata Celuch – wicedyrektor, specjalista z zakresu prawa oświatowego
  • Małgorzata Czarnocka – dyrektor poradni psychologiczno-pedagogicznej, wykładowca kursów dla nauczycieli i kadry zarządzającej placówkami oświatowymi
  • Michał Kowalski – radca prawny, specjalista z zakresu prawa pracy, prawa oświatowego i ubezpieczeń społecznych